Kullanım deneyimi intenskin

Merhaba, benim adım Elizabeth, 53 yaşındayım. Bugün yüzümden birkaç yılı tam anlamıyla silen harika bir krem kullanma deneyimimi yazacağım.

Dublin'den Elizabeth tarafından Intenskin Krem İncelemesi

Dublin'den Elizabeth tarafından yapılan incelemeden eldeki intenskin kreminin fotoğrafıHep cilt bakımına özen gösterdim, annem de genç yaşta güzelliğin korunması gerektiğini söyledi. Ama yaşlandıkça, bunu yapmak daha da zorlaştı. 45 yaşıma geldiğimde artık çok popüler olan yüz germe veya Botox enjeksiyonlarını düşünmeye başladım ama bir türlü karar veremedim. Birincisi, çok paraya mal olur ve ikincisi, sonuç genellikle beklentilerden uzaktır. Birkaç arkadaşım cerrahın bıçağının altına girdi ve sadece bir vakada ameliyatın boşuna olmadığını söylemek mümkün oldu.

Ve şimdi, altı ay önce, yaşımdaki eski meslektaşımla karşılaştım. Ve nasıl daha güzel göründüğünü hemen fark ettim: cilt temiz, lekesiz, kırışıklık yok, hatta hiçbir şey sarkmıyor. Benden 10 yaş daha genç görünüyordu. Tabii ki, nasıl bu kadar iyi görünmeyi başardığını merak ettim. Sağlıklı bir yaşam tarzı veya yaşlanma karşıtı prosedürler hakkında bir hikaye bekliyordum ama o sadece sırıttı ve çantasından bir kavanoz intenskin krem çıkardı.

Zaten evde, bilgi için internette arama yapmak için koştum. Birkaç ücretsiz inceleme okudum ve sonunda ürünü satın alabileceğiniz intenskin web sitesine bir bağlantı buldum. Aynı anda birkaç paket sipariş ettim, neyse ki sitede indirim vardı.

krem nasıl kullanılır

intenskin Krem Dublin Elizabeth'i Nasıl Canlandırdı

intenskin kremini düzenli bir bakım ürünü olarak kullanabilirsiniz - sadece temizlenmiş cilde sabah ve akşam uygulayın, ayrıca kışın dışarı çıkmadan önce uygulamam tavsiye edildi - cildi aşırı soğutmamak için koruyucu bir ajan olarak.

İlk sonucu bir hafta sonra fark ettim - cilt gözle görülür şekilde daha taze hale geldi ve derin kırışıklıklar küçülmeye başladı. Bu etkiden ilham alarak bugüne kadar yaptığım yenileyici kremi kullanmaya devam ettim.

Bir ay sonra sonuçlar çok daha belirgin hale geldi - yüzün konturu sıkılaştı, benler için aldığım küçük lekeler kayboldu, cildin tonu ve yoğunluğu arttı.

Ve incelemeye eklediğim fotoğrafta kremi 6 ay kullandıktan sonra sonucu görebilirsiniz.

Krem hakkında

Krem uygulandığında, aşırıya kaçıp biraz daha yaysanız bile iyi emilir - cilt kremi yiyor gibi görünür, birkaç dakika sonra gereksiz hiçbir şey kalmaz. Kremin dokusu çok hafif ve yağlı değil, giysilere bulaşsa bile leke kalmayacak. Koku nötr, oldukça hoş.

Altı aylık kullanımdan sonra kendine özen gösteren ve yaşlanmayı mümkün olduğunca geciktirmek isteyen her kadına Intenskin Yenileyici ve Gençleştirici Krem'i önerebileceğime inanıyorum.