yorumlar intenskin

 • Ali
  Karım için intenskin kremini aldım, internette aracın kırışıklık oluşumunu durdurmaya çok yardımcı olduğunu, genel olarak cildi iyi beslediğini okudu. Şimdi tamamen ışıl ışıl, 5 yaş daha genç, görünüşte cildi gergin olsa bile, şimdi bana cilt bakımı için de kullanmamı teklif ediyor.
  intenskin
 • Σοφία
  intenskin kremini 3 aydır kullanıyorum - sonuç tek kelimeyle büyülü! Buna doyamıyorum, göz ve ağız çevresindeki kırışıklıklar azaldı, boyun gerildi, cilt taze ve parlak. İşyerinde zaten estetik yaptırıp yaptırmadığımı sordular, bu yüzden çok gençleştim. Kendime ve arkadaşlarıma hediye olarak birkaç paket daha sipariş ettim!
  intenskin
 • Ιωάννα
  Bu kremi kendim ve annem için aldım, güzellik uzmanı tavsiye etti. Her sabah ve akşam yüzüme intenskin sürüyorum, gözeneklerin daraldığını, ten renginin artık çok daha sağlıklı olduğunu ve gençlikte olduğu gibi cildin daha yoğun olduğunu fark etmeye başladım.
  intenskin
 • Yianna
  Mükemmel bir krem, anlaşılabilir çünkü intenskin Avrupa'da üretiliyor. İyi besler, hem yağlı hem de kuru ciltler için uygundur ve en ilginç yanı, gerçekten gençleşmesi, kırışıklıkları yumuşatması ve yüz konturunu sıkılaştırmasıdır.
  intenskin
 • Maria
  Kızım bana bu kremi verdi, dedi - sadece cildi beslemekle kalmıyor, aynı zamanda gençleştiriyor. İlk başta inanmadım, reklamda ne yazacaklarını asla bilemezsiniz. Ama sonra bakıyorum - gerçekten de cilt gerilmiş, kırışıklıklar o kadar belirgin değil ve bazıları tamamen gitmiş. Şimdi sitede kendim için krema sipariş ediyorum - orada sipariş formu basit, herkes anlayabilir.
  intenskin
Değerlendirme intenskin
4.8
25