Kullanım için talimatlar intenskin

intenskin Yenileyici Krem nasıl düzgün şekilde uygulanır

intenskin sayesinde kırışıklıkları giderebilir, yüz cildini gençleştirebilir ve tazeleyebilir, tonunu artırabilir ve yaşlanmayı geciktirebilirsiniz. Ancak yüz derisinin gençleşmesi ve yenilenmesinin maksimum etkisini elde etmek için kremi kesinlikle talimatlara göre uygulamanız gerekir. Kıbrıs'ta bir krem sipariş ettiyseniz, ürünle birlikte verilen pakette, ürünün nasıl kullanılacağını, tüm kullanım inceliklerini, endikasyonları ve kontrendikasyonları ayrıntılı olarak açıklayan kullanım talimatlarının kağıt versiyonunu bulabilirsiniz. Ayrıca kremin kullanımı ile ilgili bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

intenskin kullanım talimatları

Yüzünüzü temiz su veya özel bir temizleyici ile yıkayın, yüzünüzü bir havluyla kurulayın. Az miktarda kremi yüzünüze uygulayın ve göz çevresinden kaçınarak yumuşak bir şekilde masaj yapın.

Kremi sabah ve akşam uygulayın, ayrıca cildi dış etkenlerden daha fazla korumak için kremi kışın dışarı çıkmadan önce daha sık uygulayabilirsiniz.

Kullanım endikasyonları ve kontrendikasyonları

Kozmetologlar, aşağıdaki belirtiler için yoğun bir yenileyici yüz kremi kullanmanızı önerir:

  1. Kuru, çatlamış yüz derisi
  2. Yüz kırışıklıklarının görünümü
  3. Hiperpigmentasyon, bir damar ağının görünümü
  4. Sıkılık kaybı, sarkma yüz hatları

Yaşlanma belirtileriyle mücadele etmek için kremin kullanılmasına ek olarak, erken yaşlanmayı ve kırışıklık oluşumunu önlemek için ürünün 25 yaşından itibaren profilaktik olarak uygulanması tavsiye edilir.

Kremin kullanımına ilişkin tek kontrendikasyon, bileşimdeki bireysel bileşenlere karşı alerjik reaksiyona neden olabilecek bireysel hoşgörüsüzlük olarak kabul edilebilir.